Cosmolifting - odmłodzenie bez botoksu

CosmoLifting jest jedynym masażem twarzy, który wykazuje nie tylko działanie kosmetyczno-estetyczne, lecz również (a może przede wszystkim) działa dobroczynnie na cały organizm: usuwa blokady i napięcia, ułatwia kontakt z ciałem i emocjami. Cosmolifting to holistyczny zabieg rewitalizujący i odmładzający, opracowany przez Lone Sorensen na podstawie długoletniej pracy terapeutycznej z wykorzystaniem map neuroodruchowych z różnych kultur świata.



CosmoLifting w trzech słowach:
naturalny, niechirurgiczny + głęboki relaks 
Efekty widoczne od razu po pierwszym zabiegu.

Zabieg działa podobnie jak botoks, tyle że jest całkowicie nieinwazyjną, pozbawioną chemicznej stymulacji i w 100% naturalną drogą do odmłodzenia twarzy.
Równocześnie powoduje głębokie rozluźnienie, skutkujące przełączeniem układu wegetatywnego na tryb przywspółczulny, niezbędny warunek zdrowienia i samonaprawy organizmu.
Na dłuższą metę powoduje zharmonizowanie pracy układu nerwowego i narządów ciała, swobodny przepływ w organizmie – kolejny warunek zdrowia i dobrostanu.

CosmoLifting jest intensywnym zabiegiem manualnym, który, zgodnie z nazwą, podnosi i wzmacnia strukturę twarzy oraz wyraźnie polepsza cerę i koloryt skóry poprzez zwiększenie przepływu krwi, drenaż limfatyczny oraz naturalne zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny. Wzrost ilości tych podstawowych budulców skóry powoduje lepsze jej dokrwienie i usunięcie nadmiaru wody, skutkując wyraźną poprawą jędrności i elastyczności skóry. Angażując mięśnie i skórę twarzy Japoński Cosmolifting daje im odpowiednik treningu na siłowni. Wzmacnia i dostraja, niczym kamerton, głębokie partie mięśni podtrzymujące strukturę twarzy.

Istotą CosmoLiftingu jest ręczny masaż mięśni oraz stymulacja tradycyjnych punktów akupresury twarzy w połączeniu z drenażem limfatycznym. Podczas zabiegu stosowane są organiczne olejki z zawartością naturalnych kwasów i minerałów, wykazujące silne działanie regenerujące.

Cosmolifting, poprzez stymulację punktów i stref na twarzy, głęboko oddziałuje na tkanki, pobudzając naturalne procesy regeneracji twarzy i całego ciała. Działa on w kilku aspektach:
• fizycznym (poprzez głęboką stymulację mięśni i włókien kolagenowych, prowadzącą do lepszego odżywienia i pobudzenia procesów detoksykacji  komórek), co przekłada się na wyraźny efekt odmładzający
• neuroodruchowym (poprzez udrożnienie połączeń nerwowych między mózgiem a organami ciała i usuwanie „złogów neurologicznych”), co prowadzi do równowagi i lepszego działania organów i narządów a także do ich regeneracji i uruchomienia procesów samonaprawczych
• emocjonalnym  m.in. poprzez stymulowanie przepływu krwi do różnych części mózgu oraz wywoływanie stanu głębokiego relaksu, który leczy tak ciało, jak i emocje.

Masaż ten wykorzystuje zarówno prastarą jak i najnowszą wiedzę o tym, że człowiek ma naturę „kwantową” a procesy samonaprawcze i inteligencję ciała można uruchamiać z różnych poziomów – także poprzez odpowiedni masaż.
Najbardziej zadziwiającym efektem Cosmoliftingu jest to, że w sposób całkowicie nieinwazyjny wygładza on zmarszczki, poprawia owal twarzy, podnosi powieki i sprawia,
że twarz promienieje. Zabieg pobudza proces usuwania toksyn, tonizuje i ujędrnia skórę, minimalizuje cienkie linie i spłyca zmarszczki głębokie, pomaga eliminować przebarwienia
i trądzik, a także działa rozświetlająco i odświeżająco na cerę.

Zabieg polecany jest kobietom i mężczyznom w każdym wieku – doskonale działa jako metoda zapobiegania utracie kolagenu i powstawaniu zmarszczek oraz zmniejsza efekty starzenia się skóry dojrzałej. Terapia ta stanowi idealną alternatywę dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej.

Mapy neuroodruchowe twarzy z różnych kultur opracowane przez Lone Sorensen

0 komentarze:

Publikowanie komentarza